Inteligencja Relacji – Łomżabo podział na życie osobiste i biznes NIE istnieje !

Kawiarnio-Ciastkarnia „Pod Aniołem”, pl. Niepodległości 16, Łomża 16 luty 2015

Choć przez długi czas próbowano wprowadzić podział na życie zawodowe i prywatne, to coraz częściej dochodzi się do wniosku, że taki podział nie istnieje,inteligencja-relacji gdyż obie sfery stanowią nierozerwalną całość.

Jeśli na poziomie relacji rodzinnych występują konflikty, to bycie efektywnym i w pełni skupionym na biznesie jest niemożliwe. Podobnie działa to w drugą stronę.

Kolejnym poziomem jest nasza relacja z pracownikami czy współpracownikami. Konflikty i nieporozumienia również wpływają na efektywność biznesu, która z kolei przekłada się na życie prywatne..

Jeśli dostrzegasz, że wstając rano na Twojej twarzy nie gości uśmiech,

jeśli zastanawiasz się nad tym dlaczego on Cię nie słucha a ona ciąglemówi i do tego płacze bez powodu obarczając tym Ciebie?

Jeśli zastanawiasz się na tym dlaczego smoki wyginęły a mężczyźni nie są już pięknymi, dobre wychowanymi rycerzami w lśniących zbrojach

Jeśli chcesz poznać 5 magicznych słów dzięki, którym Twoja relacja będzie trwalsza i bardziej satysfakcjonująca na co dzień a na do dodatek przetrwa nie tylko do kolejnego sezonu, ale kolejne kilkanaście lat.

Bądź z nami !

Gość specjalny:
Karolina Gabryś autorka książki „Dlaczego on mnie nie słucha..”, prowadzi bloga zwiazekidealny.pl, na którym w żartobliwy sposób dzieli się swoimi wskazówkami jak stworzyć związek (prawie)idealny. Absolwentka wielu szkoleń i członkini organizacji biznesowych.

Data: 16.02.2015 (poniedziałek)
Miejsce: Kawiarnio-Ciastkarnia „Pod Aniołem”, pl. Niepodległości 16, Łomża

Rejestracja: 17:30 – 17:50
Rozpoczęcie szkolenia: 18:00

 

Promocja wydarzenia – dzięki Radio Eska Łomża
Radio_ESKA_4

Łomża (1) Łomża (2)

Dodaj komentarz