„Keep calm and make love and money”"Keep calm and make love and money"

Business Link, Katowice 4 marca 2015

„Keep calm and make love and money”

Spotkanie rozpoczynające nowy cykl spotkań networkingowych dla przedsiębiorczych kobiet.

Jeżeli szukasz nowych kontaktów, klientów, pracy poznaj fantastyczne kobiety, którym tak jak Tobie zależy na rozwoju swojej kariery!

W programie

Karolina Gabryś- trenerkę, blogerkę oraz autorkę książki „Dlaczego on mnie nie słucha. 43 sprawdzone sposoby , jak dogadać się z partnerem i cieszyć szczęśliwym związkiem”. Karolinę od zawsze fascynowały różnice między mężczyznami i kobietami. W książce dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat komunikacji w związkach. Prowadzi bloga www.zwiazekidealny.pl, na którym, w żartobliwy sposób dzieli się swoimi wskazówkami jak stworzyć związek (prawie) idealny.

10639074_544638538973453_775824080_o

Mirosław Kędzierski- inwestor, finansista, wieloletni praktyk biznesu. Przekonuje że inwestowanie może być sexy i podczas tego wyjątkowego wieczoru odkryje w każdej z was umysł finansistki .Na co dzień oprócz pływania po „błękitnym oceanie finansowych możliwości” jest dumnym ojcem 10-letniej Martynki.

Marzena Mrzyk-właścicielka firmy Synergia Wellness i Synergia Consulting. Propagatorka wellnessu korporacyjnego – jej celem jest integrowanie biznesu z szeroko pojętą równowagą człowieka. Poszukiwaczka spokoju, zwolenniczka mindfulness i życia w stylu slow life.

Harmonogram:

18:00 – 18:30 Karolina Gabryś zdradzi wam:businesslink-katowice-zwiazekidealny
-proste sposoby na zdobycie Faceta marzeń
– 4 fazy szczęśliwej relacji
– 5 magicznych słów które staną się waszą drogą do idealnego związku

18:30-18:45 Kawa ,słodkości i networking

18:45 – 19:15 Mirosław Kędzierski opowie wam o:
– mózgu typu „Pudełko” i mózg typu „Wire”
– męskiej i damskiej percepcji finansowej
– udowodni że każda z was może czerpać z życia pełnymi garściami bez podejmowania finansowego ryzyka
– zdradzi wam sekret „sześć słoików finansowego szczęścia”businesslink-zwiazekidealny

19:15 – 19:45 – networking oraz konsultacje z partnerami

19:45 – 20:30 Marzena Mrzyk poruszy następujące tematy:
– moda na równowagę czy budowanie relacji ze sobą ?
– holistyczne podejście do równowagi
-relacja z samą sobą małymi krokami
-prezentacja drenażu limfatycznego twarzy- zadbaj o dobrostan swój i partnera

20:30 – … – rozmowy kuluarowe.